A XII. ÉPÍTÉSZ-KÉSZ-REGATTA HIVATALOS VÉGEREDMÉNYE

XII. Építész – KÉSZ Regatta 2019.
Abszolút befutási sorrend Keszthelyi befutó 2019. május 18.
Rajtidő: 09:30

Hajónév Osztály Rajt/vit.szám Befutási idő Kormányos neve
1 Sirocco YS-1. HUN75/2 13:34:17 Ujhelyi-Gáspár Miklós
2 Lillafüred YS-1. HUN75/3 13:34:18 Detre Szabolcs
3 Béla Úr YS-1. HUN1052 13:56:28 Csontos Péter
4 Kishamis YS-1. 8 13:58:35 Hrehuss György
5 Picabo YS-1. HUN123 14:02:45 Dr. Kovács János Balázs
6 Happy Merida YS-1. HUN1613 14:06:33 Medgyesi Csaba
7 Team Manana YS-1. HUN1165 14:12:57 Völgyi Botond
8 Voodoo YS-1. HUN90 14:16:24 Fekete Gábor
9 Orpheus YS-1. jan.70 14:30:44 Herkó Dezső
10 Sophie YS-1. HUN37 14:58:55 Békés Ádám
11 Infinity YS-1. HUN3707 15:01:46 Szabó József
12 Lelkész YS-2. HUN 15:06:42 Gyenese Balázs
13 Michelle YS-2. HUN73 15:29:20 Takács Vera
14 MIX YS-1. HUN3508 15:31:49 Radnóty Zoltán
15 Pacsirta YS-2. HUN1263 15:35:17 Fodor Róbert
16 Cimbi YS-2. HUN1252 15:37:18 Vermes András
17 Flamenco YS-3. HUN1496 15:37:22 Vass-Eysen Ervin
18 Vetlanda-Fürkész YS-2. HUN 15:58:58 Szabó András
19 Kis Medve YS-2. HUN 16:00:26 Madzin Attila
20 Cserkész YS-2. HUN 16:35:54 Sáfián László
21 Mistral YS-2. HUN 16:37:19 Noll Tamás
22 Verenita YS-3. HUN DNF Szajkó Károly
23 B25 YS-3. HUN DNF Ulrich Tamás Norbert
24 Tramini YS-3. HUN DNF Göczey András
25 Sunshine YS-2. HUN DNF Földi Tihamér
26 Juliette YS-2. HUN DNF Gábor Zoltán

XII. Építész – KÉSZ Regatta 2019.
Abszolút befutási sorrend Balatongyöröki befutó 2019. május 19.
Rajtidő: 10:00

  Hajónév Osztály Rajt/vit.szám Befutási idő Kormányos neve
1 Lillafüred YS-1. HUN75/3 11:47:41 Detre Szabolcs
2 Orpheus YS-1. HUN70/1 11:59:39 Herkó Dezső
3 Picabo YS-1. HUN123 12:06:09 Dr. Kovács János Balázs
4 Team Manana YS-1. HUN1165 12:09:25 Völgyi Botond
5 MIX YS-1. HUN3508 12:20:59 Radnóty Zoltán
6 Voodoo YS-1. HUN90 12:21:30 Fekete Gábor
7 Infinity YS-1. HUN3707 12:21:55 Szabó József
8 Kishamis YS-1. HUN8 12:36:49 Hrehuss György
9 Sophie YS-1. HUN37 12:48:22 Békés Ádám
10 Cserkész YS-2. HUN 12:49:59 Sáfián László
11 Flamenco YS-3. HUN1496 13:06:46 Vass-Eysen Ervin
12 Cimbi YS-2. HUN1252 DNF Vermes András
13 B25 YS-3. HUN DNF Ulrich Tamás Norbert
14 Michelle YS-2. HUN DNF Takács Vera
15 Béla Úr YS-1. HUN DNF Csontos Péter
16 Lelkész YS-2. HUN DNF Gyenese Balázs
17 Vetlanda-Fürkész YS-2. HUN DNF Szabó András
18 Happy Merida YS-1. HUN DNF Medgyesi Csaba
19 Sirocco YS-1. HUN DNF Ujhelyi-Gáspár Miklós
20 Mistral YS-2. HUN DNS Noll Tamás
21 Pacsirta YS-2. HUN DNS Fodor Róbert
22 Kismedve YS-2. HUN DNS Madzin Attila
23 Juliette YS-2. HUN DNS Gábor Zoltán
24 Verenita YS-3. HUN DNS Szajkó Károly
25 Sunshine YS-2. HUN DNS Földi Tihamer
26 Tramini YS-3. HUN DNS Göczey András

 

A XII. ÉPÍTÉSZ-KÉSZ-REGATTA HIVATALOS VÉGEREDMÉNYE

A XII. ÉPÍTÉSZ-KÉSZ-REGATTA HIVATALOS VÉGEREDMÉNYE

FŐSZERVEZŐ: V4 ÉPÍTÉSZETI ALAPÍTVÁNY
Az Építészregatta alapítója: Kálmán Ernő Dla a V4 Építészeti Alapítvány kuratóriumi elnöke.