A XIII. ÉPÍTÉSZREGATTA NAGYDÍJ EREDMÉNYEI

A XIII. Építészregatta nagydíj verseny eredményei.

BL Yachtclub Balatonlelle 2020. szeptember 04.-06. 1. versenynap
Eredmény R1 – YS1 Fleet
Start: YS 1, Finishes: Finish time, Time: 09:30
Eredmény táblázat letöltése

N1 R1 - YS1 Fleet
BL Yachtclub Balatonlelle 2020. szeptember 04.-06. 1. versenynap
Eredmény R1 – YS2 Fleet
Start: YS 2, Finishes: Finish time, Time: 09:30
Eredmény táblázat letöltése

N1 - R1 - YS2 Fleet
BL Yachtclub Balatonlelle 2020. szeptember 04.-06. 1. versenynap
Eredmény R1 – YS3 Fleet
Start: YS 3, Finishes: Finish time, Time: 09:30
Eredmény táblázat letöltése

N1 - R1 - YS3 Fleet


Abszolút befutási sorrend Keszthelyi befutó 2020. szeptember 05.

Rajtidő: 09:30

Hajónév Osztály Befutási idő Kormányos neve
1 Nemere II YS-1. 13:11:12 Ujhelyi-Gáspár Miklós
2 Kishamis YS-1. 13:25:45 Hrehuss György
3 Team Manana YS-1. 13:32:42 Völgyi Botond
4 Dopff YS-2. 13:47:41 Szentmarjai Gábor
5 Sophie YS-1. 13:49:34 Békés Ádám
6 Happy Merida YS-1. 14:07:55 Medgyesi Csaba
7 Michelle YS-2. 14:13:58 Gregus Ákos
8 Skywalker YS-2. 14:15:32 Cséfán Illés
9 Semiramis YS-2. 14:17:38 Bier Norbert
10 Aquarius YS-2. 14:20:59 Laczkovits Attila
11 Dolce Vita YS-2. 14:26:30 Sáfián László
12 Iskur YS-1. 14:27:59 Kelecsényi Gergely
13 Catullus Maximus YS-3. 14:48:38 Pirchala Imre
14 Pacsirta YS-2. 14:49:47 Fodor Róbert
15 Gemini YS-1. 14:50:59 Pintér Zoltán
16 Szélmény YS-2. 14:51:24 Illinger András
17 Flamenco YS-3. 14:56:54 Vass-Eysen Ervin
18 Aprodite YS-1. 15:04:37 Zsiros Bálint
19 Triggerson YS-1. 15:07:57 Földi Tihamér
20 KVCS YS-2. 15:08:49 Kovács Szabolcs
21 Mistral YS-2. 15:24:52 Noll Tamás
22 Tempo YS-2. 15:43:17 Boros Balázs
23 Capella YS-1. DNF Vőneky Ákos
24 Lillafüred YS-1. DNF Detre Zsolt

BL Yachtclub Balatonlelle 2020. szeptember 04.-06. 2. versenynap
Eredmény R1 – YS1 Fleet
Start: YS 1, Finishes: Finish time, Time: 10:00
Eredmény táblázat letöltése

N2 - R1 - YS1

 

BL Yachtclub Balatonlelle 2020. szeptember 04.-06. 2. versenynap
Eredmény R1 – YS2 Fleet
Start: YS 2, Finishes: Finish time, Time: 10:00
Eredmény táblázat letöltése

N2 - R1 - YS2

 

BL Yachtclub Balatonlelle 2020. szeptember 04.-06. 2. versenynap
Eredmény R1 – YS3 Fleet
Start: YS 3, Finishes: Finish time, Time: 10:00
Eredmény táblázat leöltése

N2 - R1 - YS3

 

Abszolút befutási sorrend Szigligeti befutó 2020. szeptember 06.

Rajtidő: 10:00

Hajónév Osztály Befutási idő Kormányos neve
1 Lillafüred YS-1. 11:12:40 Detre Zsolt
2 Capella YS-1. 11:12:57 Vőneky Ákos
3 Nemere II. YS-1. 11:13:21 Ujhelyi-Gáspár Botond
4 Happy Merida YS-1. 11:23:58 Medgyesi Csaba
5 Kishamis YS-1. 11:28:37 Hrehuss György
6 Sophie YS-1. 11:33:57 Békés Ádám
7 team Manana YS-1. 11:35:23 Völgyi Botond
8 Dopff YS-2. 11:39:17 Szentmarjai Gábor
9 Dolce Vita YS-2. 11:44:42 Sáfián László
10 Michelle YS-2. 11:49:29 Gregus Ákos
11 Semiramis YS-2. 11:54:18 Bier Norbert
12 Skywalker YS-2. 12:03:56 Cséfán Illés
13 Aquarius YS-2. 12:05:31 Laczkovits Attila
14 KVCS YS-2. 12:07:56 Kovács Szabolcs
15 Szélmény YS-2. 12:09:10 Illinger András
16 Gemini YS-1. 12:12:45 Pintér Zoltán
17 Catullus Maximus YS-3. 12:12:58 Pirchala Imre
18 Aprodite YS-1. 12:16:56 Zsiros Bálint
19 Mistral YS-2. DNF Noll Tamás
20 Tempo YS-2. DNF Boros Balázs
21 Trigesson YS-1. DNC Földi Tihamér
22 Flamenco YS-3. DNC Vass-Eysen Ervin
23 Iskur YS-1. DNC Kelecsényi Gergő
24 Pacsistra YS-2. DNC Fodor Róbert

FŐSZERVEZŐ: V4 ÉPÍTÉSZETI ALAPÍTVÁNY
Az Építészregatta alapítója: Kálmán Ernő Dla a V4 Építészeti Alapítvány kuratóriumi elnöke.